Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

 

Piotr Cyrwus, polský divadelní a televizní herec

"Jsem mile překvápen obchodem sanitbuy.pl. Kompetentní a usměvaví konzultanti vždy ochotni pomoci, s vědomostmi o výrobcích podstatně lepšími než v tradičních obchodech. A k tomu velmi nízké ceny. Rád jsem tady nakupoval. Doporučuji!"

 

Piotr Cyrwus, polský divadelní a televizní herec

Komplexní realizace

Dlouholeté zkušenosti s prodejem výrobků na vybavení koupelen, zastřešování projektů s dozorem projektantů a náročných investorů a provozování internetového obchodu jsou aspekty, které vybudovali pozici společnosti SaniWell. Jsme vnímáni jako společnost, která dokáže naplňovat záměry vyžadující velkou angažovanost, odborné znalosti a odpovědnost. S potěšením jsme se podíleli na rekonstrukci staveb jako kurie v Niegoszowicích a Rzeplině, kde jsme dodali výbavu koupelen a keramické obkladačky.

Niegoszowice.jpg

Velkou výzvou jsou často novodobé projekty, v nichž je třeba sladit návrhy projektantů s technickými možnostmi. Na tomto místě můžeme zmínit stavbu novodobého apartmánového domu v Krakově na Krowoderské ulici, kde jsme vykonávali ukončovací práce v hale a jednotlivých apartmánech.

 

Krowod_150dpi.jpg

Zabýváme se však především vyřizováním individuálních, komplexních objednávek zákazníků, kteří se v dnešní internetové době rozhodnou na objednání vybavení koupelen za vyšší částky právě v našem internetovém obchodě www.sanitbuy.cz.

Dnes může internetový obchod zřídit každý, proto dobře zvažte, komu svěříte své peníze!

Solidna firma

Označení "Solidní firma" je udělováno v rámci velmi přísného procesu hodnocení důvěryhodnosti podniku. Jsme hrdí na to, že toto ocenění jsme v letech 2006 a 2007 získali i my. Internetový obchod se stále asociuje s nižší mírou důvěryhodnosti. Doufáme, že ocenění "Korektní firma" 2006 a 2007 Vám umožní hledět na obchodování s námi v jiné perspektivě.

Doprava do ČR

Náš obchod spolupracuje s několika důvěryhodnými dopravními společnostmi, které dováží zboží našim zákazníkům. V případě menších objednávek, jako jsou třeba baterie, malá umyvadla, koupelnové doplňky apod., nabízíme dodávku přímo k zákazníkovi za velmi atraktivní ceny.

Pokud máte zájem o vany, sprchové dveře, koupelnový nábytek apod., můžete využit naše služby osobního odběru výrobků ze skladů u polsko-českých hranic - je to pohodlné hlavně pro zákazníky bydlící v Libereckém, Králové Hradeckém, Pardubickém, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Pro ty, kteří dávají přednost pohodlí a komplexnímu vybavení objednávky navrhujeme paletovou přepravu, která se při objednávkách s větší hodnotou určitě vyplatí.

Pro spočítání nákladů na dopravu a určení způsobu dodávky kontaktujte obchodní oddělení. Náš konzultant Vám rád poradí.

10 let na trhu - v našem oboru je to záznam!

S velkou radosti oznamujeme, že letos proběhlo 10 let od chvíle, když se Sanitbuy objevil na Internetu. Jsme jeden z nejstarších obchodů v naše branže, který podniká v síti. Zkušenost, důvěra, stovky kontaktů a tisíce spokojených zákazníků - jsou to hodnoty, kterých ostatní nám závidí a které plně využívají naši klienti - spolehněte se na zkušenost!

Fair Play

S potěšením si Vás dovolujeme informovat o ocenění Podnik Fair Play, které získala naše společnost.

Toto ocenění je především výsledkem angažovanosti zaměstnanců společnosti SaniWell, jejich profesionality a kompetencí. Díky jejich práci nám důvěřují již tisíce zákazníků. Získání ocenění Podnik Fair Play nás zavazuje k tomu, abychom se i nadále soustředili na kvalitu a ne kvantitu našich služeb, paradoxně se totiž kvalita promítá na kvantitu, nikdy opačně.

Novinky na veletrhu ISH

V dnech 10.-14. března ve Frankfurtu se konal jeden z největších veletrhů v Evropě v oboru: instalace, klimatizace, topení a vybavení koupelen. ISH každý rok shromažďuje spousta vedoucích výrobců a cca 200 000 návštěvníků. Uvádí se novinky a produktové inovace a největší firmy zdůrazňují svou pozici na trhu tím, že staví stánky velikostí 500-700 metrů čtverečných.

Inovativní přístup ke tvaru, materiálu a funkčnosti produktu uvedla firma Hansgrohe, která pod značnou Axor ukázala novou umyvadlovou baterii. Kombinace chromového, bílého nebo zlatého tělesa se sklem a jemným způsobem průtoku vody, navíc k tomu malý paprsek světla, které je však v každé koupelně - to vše se složilo na vznik nádherného produktu, který skutečně lze nazvat novinkou.

        

Značka Huppe je známá výrobou velmi kvalitních sprchových koutů. Je to také společnost, která klade velký důraz na inovativní řešení, která se pak postupně stávala standardy. Takovým produktem určitě se může stát posuvný sprchový kout "walk-in". Doposud jsme vnímali řešení "walk-in" jako volně stojící skleněnou stěnu, zatímco Huppe na veletrhu ISH uvedlo zatahovací stěnu typu "walk-in". Díky tomu se stěna stává multifunkční - můžeme využit velkou stěnu skla, která zachrání koupelnu od zaplavení, zatímco pak po koupaní můžeme stěnu zmenšit a učinit koupelnu prostornější.