Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Kerasan

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Sanitární keramika Kerasan je vysoce kvalitní výrobek známého italského výrobce, který je na trhu od roku 1960. Společnost Kerasan úspěšně vyrábí kolekce koupelnového nábytku a doplňků s jedinečným designem a stylem. V širokém sortimentu tohoto výrobce najdete až sedmnáct sérií produktů pro soukromé i komerční prostory. Nejoblíbenější série sanitární keramiky Keresan patří Flo, Cento, Ego Aqua Libre a nejrozšířenější keras Retro. Kerasan je kvalitní a jedinečný vzhled a styl. Společnost vyrábí především sbírky koupelnového nábytku, keramiky a příslušenství s jedinečným designem a stylem.

Linka Kerasan Ego je mimořádně zajímavá. Výrobní série s tímto názvem zahrnuje mimo jiné toaletní sedadla, umyvadla, bidety a toaletní mísy.

Zákazníci chválí Kerasan Ego za nevyváženou eleganci a vysokou funkčnost a trvanlivost produktů. Vybavení koupelny s pomocí této značky rozhodně vyplatí. Nízká cena za vysokou kvalitu - nejlépe popisuje výrobky této značky. Najdou uznání u lidí s minimalistickou chutí, protože se zdá, že jsou inspirováni jednoduchými tvary a tradičními barvami. Výhodou takových koupelnových zařízení je i skutečnost, že si můžete vybrat příslušenství prakticky v jakémkoliv stylu a barvě.

Podívejte se na nabídku tohoto výrobce v našem obchodě!

www.kerasan.it