Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Grohe

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Baterie Grohe

Grohe je známý německý výrobce sanitární keramiky. Značka Grohe získala obrovskou popularitu a v současnosti je jedním z lídrů v Evropě a ve světě. Kořeny této renomované německé společnosti se datují do počátku 19. století a nyní se její produkty úspěšně prodávají na trzích několika desítek zemí. Již více než 140 let je společnost lídrem v oblasti implementace nejmodernější technologie.

V naší nabídce naleznete výrobky jako Grohe euophoria, Grohe koupelové baterie, Grohe vanové baterie a Grohe umyvadla. Společnost je známá především svými vysoce kvalitními výrobky a neustále modernizovanou technologií. Grohe se zavázala k vysokému standardu svých výrobků. S jedinečným designovým přístupem produkty Grohe kombinují design a funkčnost. Více než 70 let zkušeností ve společnosti lze vidět ve vynikající kvalitě populárních koupelnových baterií Grohe.

Všechny výrobky Grohe podstupují důkladné testy na zajištění jejich kvality a spolehlivosti. Zveme vás, abyste se seznámili s podrobnostmi nabídky výrobce, které jsou k dispozici v našem obchodě. Najdete zde exkluzivní produkty společnosti, jako jsou koupelnové baterie, umyvadla, Grohe regály nebo Grohe série euophoria

www.grohe.pl