Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Villeroy & Boch

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Villeroy & Boch - koupelny s historií

Historie značky Villeroy & Boch se datuje do 18. století, kdy Francois Boch a tři synové začali vyrábět porcelán. Od té doby se této německé společnosti podařilo vytvořit stabilní pozici na trhu jako výrobce nádobí, keramických dlaždic a prvků sanitárního vybavení. Návrh koupelny od Luigi Colani byl jedním z mezníků ve vývoji značky Villeroy & Boch. Umyvadla, vany, toalety a jiné vybavení koupelen německé společnosti se od té doby podařilo dobít srdce zákazníků po celém světě.

Krása a kvalita

Společnost Villeroy Boch vyrábí sanitární keramiku, vany, nábytek a koupelnové doplňky různých velikostí, tvarů a barev. Výrobky se mj vyrábějí ze sanitární keramiky s použitím technologie CeramicPlus. Tento nátěr pomáhá udržovat zařízení čisté - nečistoty a kamenné usazeniny se neusazují na umyvadle nebo vany a nepřicházejí do odtoku vodou.
Villeroy Boch produkty

V našem obchodě nabízíme široký výběr vybavení koupelen, včetně keramických dlaždic, umyvadel, kování, akrylových a quarylových van, koupelnového nábytku, sprchových vaniček a sanitární keramiky. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž se snadno udržují a vyznačují se mimořádnou trvanlivostí.

Villeroy & Boch jsou umyvadla, které budou pracovat ve všech typech koupelnových interiérů. Oválné mísy s futuristickým vzhledem ze série Aveo budou dokonale harmonizované s moderními koupelnami. Na druhé straně, série Hommage se dokonale vejde do koupelny v retro stylu. Nicméně, pokud potřebujete dát interiéru dokonalý, skoro ženský charakter, série La Belle může být tou nejlepší volbou. Doporučujeme také naši sérii Venticello, která zahrnuje jednoduchou, ekonomickou formu a zároveň exkluzivní produkty. Společnost má ve své nabídce tradiční výrobky přizpůsobené na montáž armatur a designérské umyvadla, u nichž jsou baterie namontovány mimo zařízení.

www.villeroy-boch.com