Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Marazzi

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Marazzi dlaždice

Marazzi je italská společnost, která je jedním z největších výrobců keramických dlaždic v Evropě. Nejvyšší kvalita, moderní design a široká škála produktů - takto lze popisovat tuto značku. Více než 500 vzorů koupelen, koupališť, kameninových dlaždic, dlaždic z přírodního kamene nebo technických obkladů přispívá k bohatosti barev a vzorů, díky čemuž každý najde něco pro sebe. Navíc dlaždice Marazzi se vyznačují nevídanou trvanlivostí, která odlišuje výrobce od soutěže.

Trvanlivost především

Keramické dlaždice Marazzi jsou oceňovány na celém světě mimo jiné pro nadstandardní trvanlivost. Použití vysoce kvalitních surovin a dlouholeté zkušenosti výrobce dělají Marazzi dlaždice extrémně odolné vůči vnějším faktorům. Díky vynikající trvanlivosti se dlaždice Marazzi stále více využívají při tvorbě veřejných budov a velkých architektonických projektů.

Marazzi dlaždice v nabídce Sanitbuy.pl

Dlaždice Marazzi oceňují nejen zákazníci, ale také architekti a designéři interiérů, kteří oceňují široký výběr, díky čemuž jsou možnosti jejich uspořádání neomezené. V našem sortimentu naleznete sérii Marazzi, jako jsou: Monolith, Spazio, Gemstone nebo Treverkway. Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou dlaždic Marazzi!

www.marazzi.it