Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Huppe

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Sprchové kabiny Huppe

Huppe je známá a uznávaná německá společnost, která zahájila svou činnost koncem 19. století, tedy v roce 1889! Značka HÜPPE patří k elitním německým podnikem s bohatou tradicí. Trh koupelnového průmyslu byl již mnoho let formován takovými značkami, jako je HUPPE. Sprchové kabiny od společnosti HUPPE jsou důkazem kombinace inovativní technologie s téměř padesáti lety zkušeností.


V roce 1966 byla v této společnosti postavena první sprchová kabina. Huppe se stal průkopníkem a tvůrcem nového segmentu trhu. Od roku 1974 začala samostatná firma Hupp Dusche vyrábět pouze stříkací kabiny. V roce 1987 se společnost HUPPE stala společností mezinárodní společnosti MASCO CORPORATION se sídlem v USA, jednoho z největších světových výrobců koupelnového a kuchyňského vybavení.

HUPPE - kabiny a další prvky vybavení na Sanitbuy.pl

Jak vidíte, sprchová kabina Hupp není jen klasická a elegantní. Je to i design a dokonce i futuristické tvary. Každý si najde něco pro sebe pod bannerem HUPPE. Kabiny této značky jsou znakem kvality a trvanlivosti.

Samozřejmě, nabídka prodejny Sanitbuy.pl zahrnuje značku Huppe: sprchové kouty, sprchové vaničky a vanové clony. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou koupelnového vybavení od renomované značky Huppe!

www.hueppe.com