Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Laufen

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Laufen je švýcarský výrobce sanitárního vybavení a koupelnového příslušenství, jehož výrobky jsou vytvořeny originálním způsobem v pokročilém technologickém procesu. Produkty společnosti se úspěšně prodávají na trzích několika desítek zemí a každý rok společnost získává nové zákazníky. Kořeny společnosti se datují do počátku 20. století a v současnosti je společnost Laufen součástí mezinárodního koncernu ROCA, který má uznání na celém světě. Produkty Laufen Alessi se vyznačují jedinečným designem a kvalitou v kombinaci s funkčností. V našem obchodě najdete sérii sanitární keramiky Laufen Alessi - Alessi dOt, Alessi One a Palomba.

Série Laufen Alessi Dot sestává z jedinečných produktů, které se dokonale smíchají. Všechny prvky řady jsou navrženy tak, aby poskytovaly komfort pro uživatele koupelny. Unikátní a extrémně originální design dává sérii unikátní klima, které určitě pomůže udělat vaši koupelnu jedinečným prostorem.

V naší nabídce naleznete i oválné, obdélníkové vany Laufen a jiné tvary.

Zveme vás, abyste se seznámili se speciálně připravenou produktovou nabídkou Laufen Alessi, která je k dispozici v našem obchodě. Také doporučujeme, abyste si přečetli specifikace konkrétních výrobků z kolekce Laufen Alessi a jiných sérií výrobce.

www.laufen.pl