Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Omnires

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Omnires baterie

Společnost Omnires je uznávaným polským distributorem funkčního koupelnového vybavení, kuchyňského a koupelnového vybavení, sprchových koutů, sprchových souprav a dešťů, sifonů a příslušenství. Kohouty na koupelny, které najdete v nabídce našeho obchodu, jsou vlajkovou lodí společnosti, která každoročně získává desetitisíce nových zákazníků.

Baterie Omnires, které najdete v naší prodejně, mají tři základní vlastnosti - nejvyšší kvalitu a povrchovou úpravu, modernost a jedinečný design. Nabídka Sanitbuy zahrnuje produkty z více než 20 sérií Omnires včetně exkluzivních a moderních sbírek, jako jsou Moderní a stylové a klasické Darling Black. Naše nabídka zahrnuje i baterii z takových sérií jako Art Deco, Cascade, Colubmia, Darling, Ebro a mnoho dalších.

Baterie, které nabízí společnost Omnires s originálními tvary, kombinují funkcionalismus s vysokou estetickou úrovní.

Jedinečnost baterií Omnires spočívá v jejich vysoké rozmanitosti a dobré kvalitě. Široká škála koupelnových kohoutků vám umožní bez problémů zapadnout do sanitárních zařízení a díky tomu určitě vytvoří v koupelně harmonický celek.

Zveme vás, abyste se seznámili s výrobky Omnires, které jsou k dispozici v našem obchodě. Kabelové baterie od tohoto výrobce jsou zárukou vysoké kvality a výjimečné trvanlivosti! Nabízíme kování s různými povrchovými úpravami, které mohou být z chromu, saténu nebo starožitného bronzu.

www.omnires.pl