Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Globo

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Sanitární výrobky Globo

Sanitární výrobky Globo jsou exkluzivní výrobky renomované italské společnosti. Společnost byla založena v roce 1980 a od té doby se podařilo získat pověst jednoho z nejvíce profesionálních hráčů na trhu. Produkty Globo se vyznačují jedinečným a výjimečně estetickým designem. Všechny články jsou vytvořeny ve spolupráci s renomovanými designéry, kteří se starají o spojení jedinečného stylu s funkčností. Rozsáhlé zkušenosti na trhu nám umožňují uplatňovat nejinovativnější řešení v stádiu designu keramiky a ve výrobním procesu.

V naší nabídce najdete nejen keramickou hygienu Globo z takových sérií jako Alia, Bowl, Genesis a Grace, ale i koupelnový nábytek tohoto italského výrobce. Nabízíme také exkluzivní koupelnový nábytek Globo z takových sérií jako Bowl, Paestum, Relais a Stone. Sanitbuy také nabízí keramické sprchové vaničky Globo, obdélníkové i půlkruhové.

Zveme vás, abyste se seznámili s podrobnostmi nabídky výrobce, která je k dispozici v našem obchodě. Produkty Globo, které najdete v naší nabídce, určitě zapadají do vaší koupelny bez ohledu na jejich povahu a velikost. Všechny výrobky společnosti jsou výsledkem využití moderní technologie, vysoce kvalitních materiálů a práce renomovaných designérů.

ceramicaglobo.com/