Žádám o cenovou nabídku:

Máte-li seznam výrobků, a víte, co hledáte
přidejte soubor ve formátu, např. PDF, DOC, XLS.

Nebo napište nám:

sklep@sanitbuy.pl

Tres

 

 

Zvolte kategorii produktu a sérii:

Tres to je renomovaný španělský výrobce špičkových koupelnových a kuchyňských armatur, hydromasážních sloupů, sprchových van a koupelnových doplňků. Výrobce nabízí širokou škálu výrobků za různé ceny. Sortiment Tres splňuje potřeby nejnáročnějších zákazníků a je optimálním řešením pro mnohé prostory. Nabídka našeho obchodu obsahuje: Tres kování z asi desáté série, umyvadlové kohoutky, baterie na vany, dešťové sprchové hlavice a kanalizační systémy, jakož i moderní koupelnové doplňky. Příslušenství Tres je soubor produktů, v nichž každý zákazník najde něco pro sebe.

Je také třeba poznamenat, že produkty této značky mohou být zakoupeny v ekologicky šetrných verzích. Ekologické výrobky zahrnují i ​​umyvadla nebo sprchové kohoutky s regulátorem, který šetří až 50% vody.

Mezi nejznámější série baterií Tres stojí za to věnovat pozornost sériím Slim Tres, Cuadro, Loft Tres, lex Tres, ale také stylové série jako klasický Tres nebo Retro Tres. Elegantní, stylové, ale především funkční a pohodlné použití baterií jsou ceněny uživateli a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. Cenová diferenciace znamená, že většina zákazníků si může vybrat něco pro sebe.

Kohouty Tres se vyznačují pevnou povrchovou úpravou kombinovanou s vkusným povrchem. Výrobce je známý pro spolehlivost, přesnost a modernost.

V našem obchodě najdete koupelnové baterie Tres v retro stylu, s kohoutkem, sprchou a mnoha dalšími typy.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s celou řadou armatur Tres.

www.trespolska.pl